Gizlilik Sözleşmesi

www.hobinisat.com’u kullanmanın koşullarından biri olarak bazı kişisel bilgilerinizi, siteye üye olurken bizimle paylaşmaktasınız. www.hobinisat.com gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır.

hobinisat.com’a verdiğiniz bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen (e-posta, ad-soyad vb) bilgiler, bazıları da tercihinize bağlı olarak bize verdiğiniz veya erişmemize onay verdiğiniz bilgilerdir. hobinisat.com, verdiğiniz bu bilgileri dilediği sürece, bilgiler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir.

Bu sözleşme, siteye yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, hobinisat.com’ u her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Bu belge en son 01.05.2013 tarihinde güncellenmiştir.

hobinisat.com bilgilerinizi saklama konusunda azami özeni göstermekle beraber, hobinisat.com tarafından saklanan verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde hobinisat.com’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

hobinisat.com zaman zaman sitesine, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.

hobinisat.com’u kullanarak, Gizlilik Sözleşmesi’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Siteyi ziyaret ederken ve/veya üye (kayıtlı kullanıcı) olurken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında, www.hobinisat.com/uyelikvekullanimsartlari adresinde bulunan, Üyelik ve Kullanım Şartlarını incelemenizi öneririz.

Sorularınız için destek@hobinisat.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Bize her konuda yazabilirsiniz

Sayfa Başına Dön